top of page

Inhalácia včelieho vzduchu

Prebieha v špeciálnej miestnosti prostredníctvom inhalačnej masky, ktorú si aplikujete priamo na tvár. Včielky nemajú možnosť sa k Vám dostať. Inhalačná procedúra trvá 30 min. Včelí vzduch má ideálnu vlhkosť a teplotu. Látky, ktoré do vzduchu v úli včely vylučujú priaznivo pôsobia na imunitný systém človeka a veľké množstvo zdraviu prospešných látok. 

Včelí kúpeľ

Návštevníkom ponúkame kúpanie pod holým nebom v drevenej kadi. Do vody nepridávame chlór, ale soľ , tak aby kúpeľ v našich kúpeľoch bol zdraviu prospešný a neškodil pokožke. Do kúpeľa pridávame ingrediencie, ktoré údajne zabezpečujú večnú krásu ;)

Ubytovanie v tradičnej drevenici

Naše Včelie kúpele Vám ponúkajú aj ubytovanie v tradičnej kysuckej drevenici, ktorú sme postavili z prírodných materiálov tak aby čo najviac podporila zážitok z pobytu v prírode.

Preniknutie do života včiel

Na požiadanie ponúkame návštevníkom exkurziu vo včelíne. Ponúkame im možnosť pozrieť sa priamo do úľa ako žijú včielky. Exkurzia je zabezpečená vo včelárskych oblekoch a teda sa niet čoho báť. Môžete tak zažiť nezabudnuteľný zážitok spolu s výkladom o živote včiel.

Organické včelie produkty

Na naše produkty sme veľmi hrdí. Všetky receptúry sme precízne testovali sami na sebe a každý produkt vyrábame doslovne ako pre seba. O včielky  sa príkladne staráme a snažíme sa aby mali čo najlepšie životné podmienky. Všetky produkty sú organického pôvodu.  

Pitný režim zabezpečený včelou vodou

Návštevníkom ponúkame možnosť vyskúšať pitný režim takzvanou včelou vodou. Včelia voda vzniká pobytom priamo v úli medzi včielkami, ktoré na ňu pôsobia svojou prítomnosťou. Má blahodárne účinky na telo i myseľ. 

Pôvab krásnej Kysuckej prírody

Včelie kúpele sú situované v srdci kysuckej prírody priamo pri lese. Od kúpeľov vedie chodník do lesa alebo priamo na kopec. V letnom aj zimnom období ponúka okolie krásne výhľady a scenérie.

bottom of page